Prosinec 2010

Facebook mi zrušil účet!!!!!!!!

21. prosince 2010 v 13:09 | Xx..Br0skviCzka..xX ♥♥♥♥♥♥ |  blah, blah, blah
Ach jo lidi!
Já se na to všechno už asi VYKAŠLU!!
Jako bych těch problémů neměla málo, se dneska dozvím, že mi facebook deaktivoval účet! A víte kvůli čemu??? Že jsem si změnila jméno na přezdívku Len Til Ka a on mi to povolil a dnes se dozvím, že mě zrušil, protože mám falešné jméno!! Je toto normální??
Jak jsem to měla asi vědět, že mi ten účet zruší???? Díky němu teď nemám nic... VŮBEC NIC!!  A díky němu jsem si zrušila všechny další účty na fcb. A hodlám se už na fcb NIKDY nevrátit! Všechno mi vzal.. jak všechny moje kamarády, tak všechny moje fotky a data.. NENÁVIDÍM HO! Ale co můžu dělat? To jim mám jako poslat email? A co jim tam mám napsat? ,,Dobrý den, chtěla bych se zeptat proč jste mi dneska nebo možná včera večer deaktivovali můj účet? Hádám, že je to kvůli přezdívce, kterou jsem si dala místo svého pravého jména. Nevěděla jsem, že se to nesmí a je mi to moc líto. Polepšila bych se, ale bohužel už svůj účet nemůžu obnovit a nový si zakládat nechci. Tak bych vás chtěla moc poprosit jestli byste mi nemohli vrátit můj účet pod podmínkou, že si to jméno opravdu změním. Nerada bych přišla o všechny svoje kamarády na facebooku a všechny ostatní data. Nevím zda-li je to možné, ale byla bych vám moc vděčná kdyby bylo.
Děkuji za laskavé zvážení mé nabídky.
S pozdravem
Kamila Dupalová"

No to by možná šlo.. zkusím to, ale je to píp.. kravina =D A pochybuju, že mi vyhoví a když ne, tak se s něma nebudu bavit a už na fb nikdy nevkročím..

Mají smůlu a já taky.. ale newa.. mám mail.. spoustu lidí sice ztratím, včetně fotek, který už nějak nemám v pc ani na mailu... :/ ale tož nedá sa...