Únor 2011

What´s this?!

5. února 2011 v 0:01 | Xx..Br0skviCzka..xX ♥♥♥♥♥♥ |  blah, blah, blah
Ahoj lidi.
Všimla jsem si, že u některých článků se hromadí spousta komentářů - převážně negativních. Opravdu nevím, co nebo kdo s tímhle začal a za jakým účelem. Ale ráda bych vám k tomu něco řekla: 

Tenhle blog mám už od 6-7.třídy. V té době mě blogování hodně bavilo. Nemůžu říct, že jsem v něm někdy byla dobrá. To jsem nikdy neřekla a ani si to nemyslím! Tvoření designů mi moc nešlo a stále nejde,nevěděla jsem mnohdy o čem psát... a to víte, člověk občas píše kraviny. Hlavně když je v pubertě a když mu hrabe. Mezitím jsem blog několikrát pozastavila, protože už mě blogování tak moc nebavilo. Jednou jsem s tím sekla úplně. 


A co říct na vaše komentáře?
Ok vaše názory beru. Každý má na něj právo. Co se týče kritiky, dokážu ji snést a občas si z ní vemu i ponaučení. Podle mojeho názoru máte možná v některých věcech pravdu. Jo spousta článků je trapných, spousta věcí co tu jsou, jsou sračky apod. Proto by to tu chtělo komplet a od základu změnit o což se teď pomalu snažím. Nebude to samozřejmě hned, protože je to spousta práce. A věřím, že i potom bude kolem blogu nebo mě nějaká ta kritika. Tak je to, ale pořád a vždycky bude. 


Co říct na kritiku/urážky vůči mojí osobě? 
Nechápu proč mě soudíte jenom podle toho, co tady píšu a podle toho jak vypadám na 2 fotkách, které jsem tady dala. Vždyť mě vůbec neznáte! Mimoto jsem velice složitý člověk a málokdo mi rozumí. A ten kdo mě DOOPRAVDY zná, tak ví jaká DOOPRAVDY jsem. 
A vy, kteří mě neznáte a máte o mě zkreslený představy, pro mě za mě klidně si věřte čemu chcete, ale aspoň mě prosím nechte laskavě na pokoji! Opravdu na to nemám nervy. Myslím si, že vám by to taky nebylo příjemný.... 


tak to je asi zatím vše co jsem chtěla...

Dobrou noc všem x)

Nelly Furtado - All good things (Come To An End)

2. února 2011 v 14:00 | Xx..Br0skviCzka..xX ♥♥♥♥♥♥ |  Songs and videos

FaVoUrItE aT tHe MoMeNt!! =* 

Vítěz SONT!!

2. února 2011 v 12:46 | Xx..Br0skviCzka..xX ♥♥♥♥♥♥ |  Soutěže

Gratuluji!!! <3


1)Bořík
"Jednou v ráji" Zabillow/B. Dupal 2008
Vzduch je horký, na cestách bosé nohy víří prach běží zářivou letní krajinou, místem zázraků a skvělých nálad. K zemi se snáší jako sníh plátky lístků okvětních.
Kvetou stromy v zahradách srdce bijí na poplach zkouší potají, zda se setkají kouzlem nejtajnější ze všech záhad. K zemi se snáší jako sníh plátky lístků okvětních spousta snů je v každém z nich.
Ref: Smutek ztrácí význam štěstí spadlo mezi nás sluncem voní máj.
Však pod listem skrytý stín číhá s klidem pavučin s tichou výstrahou přímo nad hlavou, plody jabloní jsou plné nástrah! K zemi se snáší jako sníh plátky lístků okvětních skrytá radost v každém z nich.
Ref: Smutek ztrácí význam štěstí spadlo mezi nás sluncem voní máj. Smutek ztrácí význam když se na mě podíváš našli jsme svůj ráj.