blah, blah, blah

Tak dobrou...

26. dubna 2008 v 22:26 | MrS.bLejZz!!!NkA with love :o) xD
Obrázky - Dobrou Noc: 5 Brou noooc...sem nějak unavená...něco sem přidám zase příště...dneska sem aspoň začala s rekonstrukcí esbéček,..papap lásky moje,...

News 1 xD

26. dubna 2008 v 21:24 | MrS.bLejZz!!!NkA with love :o) xD
Zlatááá...mám tu pro vás news č.1 !! Dobře si to tu pročtěte!! Měl tu být new design ale té holce co mi ho má dát na blog asi ten mail ode mě nepřišel.. njn co se dá dělat! Má teď jinak hodně práce..ale o tom sem psát nechtěla..de o to že nevím kdy sem zase něco přidám..ale taky o to že tu bude rekonstrukce esbéček tak se nelekejte když tu bude článek třeba "New SB Fekynka!" jou?? xD Noo tak to je vše a budu ráda když pro mě hlásnete o pár commentů níže..toť vše.. xD Joo a abych nezapomněla! tadyk je pro vás pohoštění ale nevim jak si ho spapate :( ???
nejdřív moučník :


hlavní chot :
moučník po hlavním chotu :


drobnost jídla :



sušenky na konec :

o5 ve Finále SONBU!! xD hlásneš??

26. dubna 2008 v 19:27 | MrS.bLejZz!!!NkA with love :o) xD
Prosííííííím vás eSBéčka o takovou laskavost!! Já jsem zase ve FINÁLE SONB TAK JESTLI CHCETE (JE TO PRO MĚ CELKEM DŮLEŽITÝ) HLASUJTE TADY: 4.KOLO SONB FINÁLE THAKS VERY MUCH..SEM VÁM VDĚČNÁ..A JINAK JSEM TAM JAKO (_-bLejZz!!!NkA-_) xD
A etě tady pls: 2.kolo sonb

Hustýýý... xD

26. dubna 2008 v 18:47 | MrS.bLejZz!!!NkA with love :o) xD
Tož v Pátek to bylo hustýýý!! xD Jsme byly s kámoškou JíŤou wenku..a tož jsme nejdřív šly k nim a ona si tam dala akorát aktowku, pak utírala společně s bráchou nádobí a já čekala v obyváku.Z místnosti do místnosti tam přecházela jejich starší ségra Marťa. Potom sem si dala dom aktovku já a wzala jsem psa a společně jsme ho s Jíťou před barákem venčily což byla otrawa :-( noo a pak sem dala psa z5, vzala pár vjecí k taťkovi and money. xD A šlo se utrácet stejně jako vždy..Ve středu jak jsme byly wenku aji s Luckou jsem utratila kolem 82.50 kč bo tak nějak xD A ve čtvrtek asi 80 kč..mno a v pátek jenom kolem 50 bo 59 :-D njn..jaksi šetřím....v pátek jsme si koupili: pití,takový to mlíko v té tubě myslím že se to menuje piknik bo tak,3 croissanty(čokoládový pro Vaška,jahodový for me and likérový pro Jíťu). Jou a možnáu etě něco le nwm co..neřeším radši..twe poslouchám kazeťák le ono se to seká to cd ůůpe hafeeeckrát..to je divný ptž to cd je nový a teď ho pouštím poprvé..njn ale ten kazeťák už je starej takže asii blbne :-( sakráá to bude mít zase mama radost le já za to nemožu..to to rejdijou :-( Lee zpátky k tomu co bylo lol xD Sme někomu wolali jesi nepudou wen..twe on nikdo nechtěl jít xD njn radši sedí někde doma u compu bo já nwm co dělají taak důležitýho...jou a hafec lidí to mělo vyplý.Fakt super x( Noo tak jsme wenku hledaly tzakový ty železný kousky co sou na plechovkách a našly sme jich pár. Nechala sem je Jíti :-) Jich má wíc než já..nwm kolik..přesný počty zistím příště. De o to zhe ve čtvrtek jsme jich našly víc a já si etě k tomu koupila jednu fantu v plechovce. Jinak sem našla dvacku a Jíťa 50h aspoň něco. Njn..potom sme šly k Jíti a Vaškovi domů. Nemohli sme Vaška najít ale nakonec se schovával v Martině pokoji. Takže lol :-D Potom hrál hry na mojem mobilu..njn..jejda škoda že nemůžu svůj blog použít jako FAKT TAJNej deník..ptž bych sem etě něco napsala le to bohužel nejde no..adresu my blogu zná bohužel hafec lidí tkž to HUSTÝ SEM SIK NENAPÍŠU BO SE NĚKDO NĚCO DOVÍ A JÁ BYCH SE SIK PROPADLA NĚKAM DO PR..TKŽ NE NOO..xD ALE MOŽNÁ SE DOČKÁTE NĚKDY..JINAK SLOVO ,,HUSTÝ" MĚ BAVÍ ŘÍKAT

Sorry :-(

26. dubna 2008 v 16:40 | MrS.bLejZz!!!NkA with love :o) xD
Sorry..mám přednastavený články tkž prto moc nepíšu commenty a články..už mě nabaví chodit každý den na blog..nebojte! Nebudu nic rušit ani pozastavovat! Jenom tu nebudu pořád..navíc mám zákaz tkž není co řešit. Jinak tu měl být new design ale jaksi není.. :-( njn..třeba časem :-D Navíc můj život není o tom přidávat něco na blog, ale chodit s kámošema ven a dělat daleko spoustu jiných zábavnějších věcí..takže sorry..nebojte já se wrátím :-)

ReQLamKáá... xD DEj si pls na blog bo se ZAPOJ!!!

17. dubna 2008 v 15:24 | MrS.bLejZz!!!NkA with love :o) xD
ahojky..pokud máš zájem přihlaš se tady: http://kamiscin.blog.cz/0804/s-o-n-a-soutez-o-nej-avatar do soutěže o nej avatar...nebo tady do soutěže o NEJlepší Text písničky: http://kamiscin.blog.cz/0802/sont-soutez-o-nej-text anebo sii dej pls tuto reklamu na blog ať se přihlásí moooc lidííí!! Děkujuuu :-D

Nail Polish..xD nou nou nou...my kecings..yeah!

15. dubna 2008 v 19:34 | MrS.bLejZz!!!NkA with love :o) xD
Takže jak už jsem psala bude tu co nevidět new design s new ikonkou...su ráda za welkou návštěvnost,za hafec esbéček a komentů :-D a wůbec za wšechnoooooooo!!!! Mooooc díííky... Kdo by měl zájem může se přihlásit na TOMTO BLOGU do SONB! Jsem tam taky..SONB začne až se přihlásí myslím 1000 bo 100 lidí..nwm přesně..šak jukni a zistíš to sám/sama !!

5.kolo SONB X 3.kolo sonb!

15. dubna 2008 v 18:30 | MrS.bLejZz!!!NkA with love :o) xD
TAADYY jsem ve finále 5.kola sonb s mojí sestřenkou Lilian. Je na tobě komu dáš z nás dvoum hlas. Já už jsem jednu sonb vyhrála tak bych přála výhru zase sestřence :-)
A eště jsem ve třetím kole jedné Sonb tak budu ráda když hlásneš zase TU thaks very much všem...

Chcete new design?

13. dubna 2008 v 22:43 | MrS.bLejZz!!!NkA with love :o) xD
Jelikož fakt nwm jestli tu mám nechat tento starý design bo ho vyměnit za nějaký new tak vám sem dávám anketu aby ste samy posoudili.
vaše MrS.bLejZz!!!NkA
Obrázky - Dobrou Noc: 4

Kroměřížská spojka hlásí spojení... xD

9. dubna 2008 v 20:50 | MrS.bLejZz!!!NkA with love :o) xD
kwůli tomu, zhe Generate Your Own Glitter Graphics @ GlitterYourWay.com - Image hosted by ImageShack.usDÁVÁ ENDA NA BLOGU!!! CO SEM KOMU UDĚLALA!!! PROOOOČ??? SANDY NEDĚLEJ TO...JINAK TEN SVŮJ BUDU MUSET TKY ZRUŠIT.. A TO NERADA :-( SAKRÁÁÁ...DOPR..CHJOOO TAK SE MI ZKAZIL DEN ZHE NEJMILEJŠÍ SB RUŠÍ SWŮJ BLOG..TO UŽ JE SNAD 2.!!! nEEEE SANDY HO NESMÍ ZRUŠIT..TO NENJNI PRAVDA A NEJNI MOŽNÝ Ž EHO RUŠÍ...NEEEEEEEE JÁ PROTESTUJU....SANDYNKO NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!! TO JE THE END!!!!!!!!

4.kolo sonb.-..Jááá :-D dáš mi hlásek? Plss

9. dubna 2008 v 20:15 | MrS.bLejZz!!!NkA with love :o) xD
4.kolo sonb!! Plosím hlasuj ZDE!!! Tak co hlásneš?? Budu ti vděčná mots...

Nemocná.. :-/

4. dubna 2008 v 12:14 | MrS.bLejZz!!!NkA with love :o) xD

No tak se moc omlouvám všem návštěvníkům mého blogu a hlavně eSBéčkům!!! Nebudu tady páč sem nemocná! Dnešek je velice únavný...nemám tu už co dělat! Takže blog je prakticky pozastaven...mírně xD nebudu sem nic přidávat..až se uzdravím.. xD tak páško..mám vás ráda esbéčka. Jou a klidně plo mě hlasujte v soutěžích atd :-) papa

SONT....nemám mooc radost.. :-(

31. března 2008 v 15:31 | MrS.bLejZz!!!NkA with love :o) xD
Awoojíík lidičky..jak se dneska máte?? Dost mě mrzí že jsem tak asi v únoru bo kdy vyhlásila SONT (soutěž o nejlepší text) a nikdo se nepřihlásil, takže ještě jednou vám mooc prosím jestli se chcete přihlásit tak __--TADY--__ máte odkazííčééQ..njn..pls přihlašte se někdo.. :_( prosíííííííííííííím prosíííííííííííím prosíííííííííííím prosííííííííííím prosííííííííííím prosííííííííííím prosímmmmmmmmmm prosíííííííííííím prosíííííííííííííím prosííííííííííííííííím
Prosíííííííííííím prosíííííííííííím prosííííííííííííím prosííííííííííííííím prosííííííííííííííím !!! Budu mooc vděčná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3.kolo SONB!! Plosíím dáš mi hlas?

30. března 2008 v 19:38 | MrS.bLejZz!!!NkA with love :o) xD

Brou Nooc.. xD

29. března 2008 v 21:41 | (_-bLejZziiiNkA-_) with love :o) xD
Mnoo dneska jsem skoro nic neudělala..njn..sice jsem sem přidala pár článků jou ale chtěla jsem jich sem přidat víc, ukončit pár soutěží atd..no hold někdy to není tak jak si to člověk naplánuje..ae newa mno :-) Hoodně sem si oblíbila Ewu Farnou..jéé a už bych sem málem psala jako do deníku xD Mno radši ne ať nenapíšu něco tajnýho co by mě později mohlo mrzet že se to dozvěděl celej blogovej svět!!!
Pápááá
Obrázky - Dobrou Noc: 2

Takže..takže...zase ty moje kecy..

25. března 2008 v 22:43 | (_-bLejZziiiNkA-_) with love :o) xD
Takže za chvíli du spát a proto to vyřídím velmi rychle!! Chtěla bych všem mým SB popřát dobrou noc a říct jim pár věcí!
1) Moje nová přezdívka je: MrS.bLejZz!!!NkA
2) Mám hodně new sb
3) soutěž o nej dělatele designů končí v pátek 28.3.2008!
4) za chvíli začne 1.kolo sonb
5) pořád jste mi nikdo nenapsali do rubriky že byste třeba chtěli design bo záhlaví na přání
6) nikdo se nepřihlásil do soutěže o NEJ Text :-(
7) trochu předělávám menu ale jenom málo..
8) novýmm esbéčkům udělám co nejdřív diplomky za esbéčení
9) Jsem ráda že pro mě hlasuju do soutěží
10) jsem ráda že mi chodíte na blog :-)
11) SONC končí zítra..
12) Tak dobře už opravdu dobrou noc mvmr

Postoupila jsem do druhého kola SONB!

23. března 2008 v 13:43 | (_-bLejZziiiNkA-_) with love :o) xD

SONB! SONB! SONB!

21. března 2008 v 21:34 | (_-bLejZziiiNkA-_) with love :o) xD
NEXT SONB
HLASUJTE
PROSÍM
THANKS!

Další sonb!!

21. března 2008 v 21:31 | (_-bLejZziiiNkA-_) with love :o) xD
JSEM V DALŠÍ
Jestli se vám líbí můj blog tak hlasujte TADY!!

Pro Lilian.. :-)

20. března 2008 v 21:51 | (_-bLejZziiiNkA-_) with love :o) xD
Maki chtěla jsem se tě zeptat..někdo udělal design s Lilianicou jenom tak a podle mě je hezčí než ten co máš na blogu co jsem ti vyrobila já! Takže si to rozmysli a napiš mi k tomuto článku komentář jo? Tady je náhled toho designu:
Tak co si o tom myslíš? Mě se líbí akorát bych možná dala jiný okraje stránky...pokud to nějak pude :-)
 
 

Reklama