blah, blah, blah

Chjo...naštvalo mě to ze srdce moc!!!

19. března 2008 v 14:44 | (_-bLejZziiiNkA-_) with love :o) xD
!!! Píšu wám tady co se stalo ve škole!! 2 trapasy!!!! Díky učitelům a pak mi to napíše že se musí internet zavřít že se stala nějaká chyba! Kur va to je na pi...ehm...nemám blog přece od toho abych psala sprostě zhe?? No taQ sry... Toto je moje ikonka a budu ji používat všude...ty 2 trapasy sem nenapíšu jelikožse mi to nece už psát..mám po náladě tkž..možná sem dneska něco přidám ikdyž pochybuju že mě sem mamka dneska ještě pustí a navíc musím jít dneska za sestřenicema a za 4měsíčním štěňátkem Artuškou!! Takže se mějte (_-bLejZziiiNkA-_)

Prosííím dáte mi hlááás???

18. března 2008 v 14:58 | (_-bLejZziiiNkA-_) with love :o) xD
Jsem v Další SONB >>>>>TADY<<<<< !!!
Mám tam napsaný tohle:
1.Kamča
o.1× (_-bLejZziiiNkA-_)
o.2× www.kamiscin.blog.cz
o.3× jenom tak :P
o.4× Kamila
o.5× 13
nahled:↓↓↓↓

Blog.cz :-( :_( x( x_(

13. března 2008 v 17:21 | (_-bLejZziiiNkA-_) with love :o) xD
Chjo...nemám vůbec náladu sem chodit a něco sem přidáwat... x( blog.cz strašně blbne..ten jejich new design nemá chybu až na to zhe se mi ty položky vůbec nezobrazují což je v pr..chjo sik napíšu adminovi aby to dal do pořádku bo já nwm..chmmm :_( Newíte pls jak se tomu adminovi píše??

Jsem v soutěži SONO! Soutěž o nej obrázek! Dejte mi pls hlas! Díky!

10. března 2008 v 20:05 | (_-bLejZziiiNkA-_) with love :o) xD
Hlasujte zde! Jsem tam jako (_-bLejZziiiNkA-_): http://vyskkkam.blog.cz/0803/soutez-o-nejhezci-obrazek-zacina

Blog.cz už mě pěkně začíná štvat!!

6. března 2008 v 23:08 | (_-bLejZziiiNkA-_) with love :o) xD
!!!Do--deleeeee už mě ten zasr---- blog.cz s--e!!! Tak za 1.nejdou uprawovat články 2.se blbě načtou položky toho novýho článku což znamená že nemůžu vložit ani ten pitomej odkaz! Jak sami vidíte dneska tu toho moc nepřibylo! Hm to bude tím, že zařizujeme ten pohřeb...má být v úterý! Jako vůbec se na něho netěším..ještě pořád sem v šoku z toho co se včera stalo. On přece nemohl umřít :-( Furt si jenom myslím že se to nestalo že to byl včera jenom zlý sen...kéž by jenže ono se to FAKT stalo :_( Mám strašně mots krásných vzpomínek...kdyby se jenom daly wrátit! Proč to jenom nejde? :-( Dědeček byl moc hodný člověk, uměl se postarat o zvířata, každýmu pomoct, když to potřeboval.. den předtím měla Markétka(sestřenka) narozky- z toho co mi říkaly holky ( moje sestřenice) prý dědeček dával tetě Helči rychle dárky pro Markétku, protože teta už musela rychle zavřít dveře protože...to sem nebudu psát stejně byste to nepochopili a navíc to je jedno...tak jí dědeček ještě řekl, aby Markétce za něho popřála! Chjo..teta ho aspoň viděla den předtím než umřel ale já,mamka a sestřenky sme ho viděly minulý týden v pátek! Nechápu jak tak najednou prostě...je to hrůza! Nikomu bych to nepřála ae určitě ste už něco podobnýho zažili :-( Tak hojky zlatííí.. mvsmr hlavně moje SB! Taky sem už ae nic nebudu mots přidávat..zítra sik wůbec nits jelikož ráno du do knihovny wracet knížky,mezitím budeme zase řešit ten pohřeb a pak du ve 12 h k babičce a v jednu jedeme do Roštína na chatu a wrátíme se až v 6 h! A babička mě zaveze k taťkovi a s taťkou možná budeme instalovat my new hru..přídavek k the sims 2..hm njn tak zdrc

o5 v SONB jako vždy! Kuju mots za hlásky!

3. března 2008 v 20:08 | (_-bLejZziiiNkA-_) with love :o) xD

pOzAsTaVuJu bLoG :_(

24. února 2008 v 22:07 | (_-bLejZziiiNkA-_) bývalá _-Kamča-_
Excuse me...pozastavuje se blog! Mám zákaz na pc... :-( pište klidně comenty, přihlašte se do bleskajdy prostě sem norm choďte...nebudu vám sice pár dní odepisovat ae to newa... and sik dostanu z referátu 5!!! To je tak nespravedlivý!!!! Ahoojky bude se mi stýskat! Hlavně po SBéčkách!! (_-bLejZziiiNkA-_)

Xx...PppLllSss...xX

13. února 2008 v 20:18 | _-Kamča-_
Jestli chcete tak pro mě hlásněte v sonb... Odkazíííík :o) jsem tam jako _-Kamča-_ mno a jinaq wás musím upozornit že se někdy neukazuje anketa... :-(

Pomůžete mi s písničkama??

7. února 2008 v 18:39 | _-Kamča-_
Lidičky...Please nevíte něgdo náhodou kde se dá zdarma stáhnout písnička its so hard to live od devilish ?? Pokud to wíte tak mi to písněte do komentů oki? Já tu písničku totiž nemůžu nikde stáhnout.. A Tady je seznam dalších co nemůžu nikde stáhnout:
Dál nech se vést od bow wave
Pašerák od bow wave
Pořád sme to my Marpo a Wohnout
Lip Gloss od Lil Mama
Nech to běžet od Marpo

Omluva

28. ledna 2008 v 14:43 | Kamča
Lidi moooc se wám omlouvám! Byla jsem týden na lyžáku a úúúúúplně jsem zapomněla pozastavit blog! Díky tomu lyžáku jsem vypadla z jedné SONB! Ach jo...mno zasejc budu předělávat blogíísek..ale došlo k jednomu nedorozumnění! Ukončila jsem 3.kolo SONB na mém blogu, ale 2 lidi mají každý jenom jeden hlas! Takže Lidičky...teď je na vás aby ste rozhodli! Jeden z těchto 2 vypadne..ten co bude mít nejmíň hlasů! 4.kolo SONB se zatím nekoná! Ještě jednou se wáám hafec mooc omlouváááám!!!
Takže tadyk si prohlídněte ty blogy:
katkos
 
 

Reklama