desingy a záhlaví blogu

Free layout - Summer (NEW!)

13. srpna 2013 v 2:54 | °~°♥°~♥~KaMuShQa~♥~°♥°~°


Jak se Vám líbí nový Layout? :o))

Stáhnout si ho můžete: ZDE!

zanechte komentář <333
Design č.7

1. července 2008 v 17:52 | ?!?...SnIcKeRsKa...?!? with love ♥♥♥♥♥♥ :o) xD
Ahojky, takže ta ZMĚNA CO JSEM VÁM SLÍBILA K 1.ROKU BLOGU UŽ JE TADY!!! 1.to byl diplomek pro všechny moje esbé and teď je to změna přezdívky na ?!?...SnIcKeRsKa...?!? a změna designu! Ale ten design není jenom tak obyčejný. Jak jste si už určitě někteří všimli, tak tady byla SONDD a tu vyhrála bývalá Sandy MC Sandwich s tímto designem, kterej mám teďka na blogu! A hlavně, je ten design buď Letní nebo Jarní, takže se hodí i k jaru což je supeeer!! Jo a taky jsem maličko dělala úpravy v menu, jenže to není ještě ůplně ono jak bych chtěla. Určitě vás to taky štve, jak je ten text v menu dlouhý, že? Takže ho budu muset malinko zkrátit. Esbéčka tam nebudou mět svoje přezdívky, ale vždycky to bude třeba srdíčko a bude jedno esbé atd..snad vám to esbé nevadí.. Takže já se do pustit do rekonstrukce Menu and tadyk máte náhled designu a ikonku:
Icon:

New design - Layout od ne SB Janči (a spolu)--

3. června 2008 v 20:51 | MrS.bLejZz!!!NkA with love ♥♥♥♥♥♥ :o) xD
Prostě moje new ikča a jak jste si všimly místo designu s Avril mám Layout od mojeho new sb Janči!!! Náhled sem dávat nebudu jelikož se mi nechce tož sorry..a z té ikči bych chtěla udělat klikačku ale nedaří se takže smůla.. x( Njn se stává.. a tož vám sem dopíšu teda tu Neděli!! A mezitím obejdu ten zbytek esbéček co jsem obejít nestihla...samo sebou sem jich pár musela smazat..sorry!!!

Neděle 1.června 2008

Určitě ste se někdo dívali na fotbal Česko proti Skotsku! V českém týmu hráli tzv. Brücknerovi borci. A dopadlo to buď 3:1 nebo 3:0! Fakt nevim, ale vím že Brücknerovi borci někam letěli na další zápas asi,ale to už sem neviděla. Jo a Brückner se tam v tom zápase na chvílu taky objevil ale jenom někde mezi divákama nebo tak někde.Nehrál nebojte :-D ..jak určitě víte, je to starej dědek a trenér! Noo a neděle: Zbytek ůkolů...nákup...chystání,kecy...oběd špagety mňam! A potom odjezd do Postoupek pěkně za spolem (Iveta,Strýc Marcel,Dominik,Danek,Peťa,Monika,Její kluk,dědeček Slávek,babička Věra,Máma Ivety,psi,2 kluci plus 1 holka toho jednoho kluka,jejich máma a jejich táta...možná eště někdo..). Ze začátku !NUDA! Pak jsme si popřáli s dědou a baičkou...Od taťky,Lenky a Kuby jsem dostala: new shoes a tatianu! Ke dni dětí Nutellu. A od babičky s dědečkem: 100kč,gumoví mědvídky,čokoládu a ke dni dětí 50kč. A od mámy těch dvou kluků čokoládu Milka Silver MŇÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁM!!!!!!! Sem si ju snědla jako 1. Mezitím jsme hráli s Dankem,Peťou a Kubou polštářovou bitvu a (teta) Iveta nadávala! A pak jsme šli nahoru hrát hru na "ZLIKVIDOVÁNÍ DŮKAZŮ!" Já,Peťa a Danek. Dominik pařil a Kuba byl někde venku s něma...potom jsme šli myslím dolů do obyváku a říkali jsme si vtipy. Pak nás Iveta celá mokrá zavolala ať dem ven po sobě stříkat stříkacíma pistolema a hadicou, tak jsme šli! Byli jsme ůůpe mokří a já Nejvíc ptž jsem neměla nic čím by se dalo stříkat, tak jsem to ODNESLA NEJVÍC!!! Potom jsme se šli převlíct a šli jsme všichni nahoru. Já, Danek,Peťa a Dominik jsme měli poháry se zmrzkou a s jahodama. Kuba se přišel na chvílu za nama kuknout jak Danek paří hru a pak odešel. No a tož nakonec jsme s tátou Kubu odvezli do Bezměrova na zastávku a až ho bus odvezl do školy, tak odvezl taťka mě domů. Jinak v X factoru vyhrál Zonyga! Hmm ale Ruml je hezčí a taky good zpívá..kdyby vyhrál on tak mi to vůbec vadit nebude.. xD Včera byl ůůpe nudnej den a vůbec mě to nebavilo..zítra se neučíme!! Joo dem do kina a pak do podzámky..Za 24 dnů je vízo a to znamená že to jsou 3 týdny a 3 dny!! Jupí!!! Snad si eště spravím pár předmětů..hlavně Přírodopis a Hudebku nejvíc!! Včera sem si půjčila něco v knihovně, něco sem vrátila..a teď čtu svoju knížku AKTA USOUŽENÉ PUBERŤAČKY OD ROS ASQUITHOVÉ. Jééjda a eště musím napísat dnešek..do new článečku..

(asi) design č.5 xD

25. května 2008 v 16:43 | MrS.bLejZz!!!NkA with love ♥♥♥♥♥♥ :o) xD
New design je na světě!! Náhled:
A o5 jsem si k němu přidala tuto klikačku:
MrS.bLejZz!!!NkA

"Nový" design ve stylu Music..

11. května 2008 v 13:09 | MrS.bLejZz!!!NkA with love :o) xD
Takže..další design ve stylu music je na světě!
Náhled:
Tak, co? Líbí? Kdo ho dělal najdete někde níže v menu... xD
K němu ikonka (ta u toho designu být nemá, alejá si ji k němu přidala..): punk

Konečně new Designek

29. dubna 2008 v 21:43 | MrS.bLejZz!!!NkA with love :o) xD
Je tu konečně new design...není to ten jarní co jsem už slibovala ale neřešte.. tento design vytvořila holčina která vlastn tento supeer blogísek http://free-forest.blog.cz tak se juknite xD
A k němu ikonka:

Co říkáte na new desing :o)

14. února 2008 v 18:45 | _-Kamča-_
Tak co si o něm myslíte? Já si myslím že je SUPEEER!!!!!!!

new záhlaví...

28. ledna 2008 v 16:17 | Kamča
chtělo by to new záhlaví... už jsem ho vytvořila xD njn...jsem zamilovaná...pšššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššt!!!!!!!!!!!! :-X :-X :-X
pište do komentů co říkáte na záhlaví :-)
_-Kamča-_

New záhlaví na blogu

19. ledna 2008 v 23:27 | Kamča
Trošičku jsem si změnila záhlaví...To co mi vyrobila Andy je ůpe moc fajn le enom jsem chtěla zkusit jak bude vypadat tadyk ta moje tvorba.. :-) hlasujte do Ankety..ať wím jesi toto tu mám nechat bo tam mám dát zase to od Andy anebo nějaký jiný... :-)
té to záhlaví
 
 

Reklama