FF (Fun Fictions)

FF3 3 déčka a 1 béčko xD

30. června 2008 v 19:56 | ?!?...SnIcKeRsKa...?!? with love ♥♥♥♥♥♥ :o) xD
A už zase paří! Ne, že by Dominik nepařil, ale ten si s nama aspoň povídá...jenže taky ne nadlouho. Lehnu si na poslel a přemýšlím.
Najednou si všimnu malých fotografií! Pózuje na nich nějaká hezká holka. ,,Lucko poď sem.",řeknu jí potichu. ,,Co je to za fotky? A co je to za holku?", diví se Lucy. ,,Nemám ponětí, ale myslím si, že ti dva nám něco zapomněli říct...",ušklíbnu se a kouknu na kluky. ,,Hm je to jasný! Jeden z nich má holku!",usoudí Lucy nakonec. To už si nás, ale všimne Dominik, který vstává ze židle a bere nám fotky. ,,Můžeš nám to vysvětlit?", ptám se ho. ,,Co bych měl jako vysvětlovat? Normální holka...nic víc.",odsekne. ,,No já si myslím, že je to něco víc než jenom normální holka.",prohlásí Lucy. ,,Jo! Je to TVOJE HOLKA!",přidám se. ,,Tak hele, aby bylo jasno! Vám může být ůplně jedno jestli je to moje holka nebo ne a teď koukejte vypadnout! Mamka už tu může každou chvíli být! Je na cestě!",rozzlobí se Dominik a...vyhání nás! :-(
,,No jo! To je toho! Jenom se na něco zeptáme a už nás vyhazuješ!",řeknu. Danny na nás hodí omluvný pohled. Mezitím co jsme byly na hlavní chodbě a Dominik za nama zabouchl dveře, Danny se nenápadně vykradl za nama. ,,Hej Kamčo a Lucy! Počkejte ještě! On to tak nemyslel! Zase se uklidní! Ona je jeho holka, ale nechce o ní moc mluvit ani nwm proč! Ale slyšel jsem ve škole na chodbě jejich rozhovor a oni se hádali!",vysvětlí Danny spěšně. ,,Ale už musím jít, tak čus! Někdy zase přijďte!",zavolá na nás a my mu odpovíme jednohlasně: ,,Čauky!" Zvoní mobil. ,,Haló, mami to jsi ty?", ptá se Lucy. ,,Ano to jsem já! Lucko, pojď domů! Nechápu kde se couráš!" ,,Mami, jsem s Kamčou venku!",připomene jí Lucy. ,,Aha, tak pak přijď domů.",odpoví její máma. ,,Ok mami pápá." ,,Máma má strach?",prohodím. ,,Asik jo..hele, že to bylo prima? Jsem ráda, žes mě s nima seznámila! Danny je, ale nejlepší!",culí se Lucy. ,,Jo bylo to fajn! Dominik je nějakej moc divnej!",usoudím. ,,Hm, to je, ale ten mě nezajímá!",odvětí Lucy. ,,Njn...já vím kdo tě zajímá!",zazubím se. ,,Hele, a tobě se Dan nelíbí?",vyzvídá.

FF2 3 déčka a 1 béčko xD

25. května 2008 v 14:12 | MrS.bLejZz!!!NkA with love ♥♥♥♥♥♥ :o) xD
Zasmáli jsme se. Njn Daneček je maniak. Kdo by to do něho řekl :-D Danny přestal na chvíli pařit a otočil se k nám. ,,Co je tak směšnýho?", zeptá se nechápavě, žduchne do sklinky v které jsou bonbóny a všechno se to vysype všude kolem. ,,Do háje.",zaklel Danny a při těch slovech shodil ještě lustr. ,,No to tady máte pěknej bordel! Myslela sem si že jste čistotnější, ale jak vidím asi jste větší prasata než jsem si myslela.",prohlásím. ,,Drž hubu!",řekne zdrcně Danny a pokouší se vstát ze židle jenže si nevšimne na zemi plechovky s cocacolou, zakopne o ni a spadne. To už se ale neudrží ani Dominik a smějeme se všichni kromě Danka. ,,Nesmějte se a uklízejte!",naštve se. Ale Dominik ho dobře odpálkuje: ,,Proč bysme ti měli pomáhat? Tys ten bordel udělal tak si ho ukliď!" ,,Ty wole mama nás zabije oba dva!",šílí Danny. ,,Ty wole mamka zabije spíš tebe. Ty za to můžeš. Já nic! Já jsem se tady jenom bavil s Kamčou a Lucy.",říká Dominik. ,,Dobrej stěr, Dominiku!",směje se Lucy. ,,Já wím.",souhlasí Dominik. Danek pokrčí rameny. ,,Řeknu mamce, že si debil!" ,,Jo řekni a mamka ti řekne že si ty debil...",začne se do něho Dominik navážet. ,,Hej už toho nechce! Nehádejte se!",řeknu poněkud překvapeně. ,,Tak ať neprovokuje! On si začal!",řekne pohoršeně Danny. ,,Ty sis začal.",brání se Dominik. ,,Ne ty! A poď mi pomoct!" ,,Njn tak se neposer! Už du!" ,,Wole konečně!",raduje se Danny. ,,Já du taky..",řeknu. ,,Taky se přidávám přece tu nebudu jenom tak stát!",ozve se Lucy. ,,SUPEER! AŽ TO UKLIDÍME, TAK BUDU ZASE PAŘIT!",raduje se Danny. ,,Ale nééé!",řekneme jednohlasně. pokračování příště.

FF1 3 déčka a 1 béčko xD

21. ledna 2008 v 9:45 | Kamča
Vymyslela jsem Fun Fictions jmenuje se to 3 déčka a 1 béčko xD
Lucy
Autor: _-Kamča-_
Šly jsme s Lucy ven. Lucy je moje kámoška. Bohužel s nama nikdo nechtěl jít a štvalo nás to, šly jsme nakonec samy. Ale pak mě napadlo: ,,Hele co kdyby jsme zašly za Dankem a Dominikem?" ,,By bylo good! Aspoň mě s něma seznámíš.", odpoví. ,,Tak jo!", přikývnu a jdeme k nim. ,,Zdar Dominiku, nešli byste s Dankem ven?",řeknu po zazvonění na zvonek, když se ve sluchátku ozve Dominik a řekne: ,,Hej, kdo tam je?". ,,Já bych šel, ale Danek asi nepůjde! Je v pyžamu!",vysvětlí Dominik. ,,To newa, tak ho ukecej! My počkáme než se převleče!",odpovím. Chvíli je ticho a na balkóně se objeví Danek v pyžamu. ,,Hej, s vama nikam nendu! Musím pařit! Zdar!",odbyde nás a je zase pryč. ,,Doprdele...to je socan! Ale je pěknej!",ozve se Lucy vedle mě. ,,Hm...máš pravdu.",řeknu. ,,ale on pude. My ho překecáme!" ,,Kamčo! Pojďte k nám, Danek ven nepude!",říká spěšně Dominik, pokládá sluchátko a otvírá. Tak jdeme s Lucy dovnitř. ,,Kami, nevíš který je to patro?", ptá se Lucy po chvilce. ,,Asik druhý. Výtah nebo schody...?" ,,Výtah..ikdyž na výtahy nejsem zvyklá." Takže výtah... Už jsme tam a Dominik na nás čeká v otevřených dveřích. Stojíme ve dveřích. Danek se schovává ve skříni a Dominik nás zva dál. Jejich máma není doma. Dominik zavře dveře a nastane ticho, tak rychle řeknu: ,,Ehm..Dominiku tohle je Lucy. Lucy tohle je Dominik.." ,,Čau, Lucy!",usměje se na ni Dominik. Lucy odvrací pohled směrem ke skříni. ,,Danku, vylez!",napomene ho Dominik. ,,Nee!",protestuje. ,,Ehm...tak já vás seznámím..Danny tohle je Lucy. Lucy tohle je..." ,,Danek..já vím, Kamčo! Nemusíš to tady říkat 150x..", vyjede po mě Lucka ani nevím proč. ,,Tak sorry.",řeknu trochu otráveně. Mezitím Danek zmizí v koupelně a převlíká se. ,,Poďte zatím do pokoje než se Danek převleče!",prohodí Dominik jakoby nic. Tak jdeme. Na stěnách visí plakáty SK8ťáků! ,,Pěkný plakáty! Ty jezdíš na sk8tu?",zeptá se nadšeně Lucy. ,,Jj jezdím. Jestli se ti líbí nějakej plakát, tak ti nějakej dám!", odpoví Dominik. ,,Ok, tak tam ten na levo! Ten velkej!",hlaholí Lucka. ,,Dobře já ti ho sundám.",prohodí Dominik. Zatím si sednu na parapet a dívám se z okna. ,,Kolik ti vůbec je?",zajímá se Dominik, ale v tom vchází do pokoje Danek. ,,Dvanáct. A tobě?",mluví Lucka s Dominikem dál a ani si nevšimne kdo přišel. ,,Krásný výhled, ale my máme doma lepší z toho 11.patra!", začnu konverzovat s Dankem. ,,Lol!",řekne Danek a sedá k počítači. ,,Hej..ty už jsi tady?", diví se Lucka jakoby si právě teď všimla, že Danny přišel. ,,Jo už dávno.",odpoví. ,,Do které chodíš třídy?", Lucy. ,,Do páté.." ,,A kolik ti je?", konverzuje Lucy s Dankem. ,,Jedenáct.",odsekne Danny, ale Lucy si moc nevšímá, protože paří nějakou hru a telefonuje s nějakým kámošem na skypu. ,,To je tak furt.", řekne Dominik.
Kamča
 
 

Reklama